+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

AS 9100 Sertifikası

Türkiye’de AS 9100 Sertifikası

IAS (Integrated Assessment Services), Türkiye’de en çok tanınan UQAS tarafından akredite edilmiş AS 9100 Sertifikasyon Kuruluşlarından biridir. 13 yılı aşkın süredir AS 9100 Sertifikasyon Hizmeti veriyoruz. Denetimde onlarca yıllık mesleki deneyime sahip olan IAS, küresel olarak kabul edilen ISO Sertifikasyonunu almak için kuruluşa istenen standardın tüm gerekliliklerini uygulaması konusunda rehberlik eder. Ayrıca, en son trendle bağlantıda kalmak için müşterilerimizin yönetim sistemi performanslarını sürdürmeleri ve sürekli iyileştirmeleri için bir gözetim denetimi gerçekleştiriyoruz.

AS 9100 Sertifikasyonu Hakkında

AS 9100 Sertifikasyonu, iyi geliştirilmiş bir Kalite Yönetim Sistemine (QMS) sahip bir havacılık endüstrisini temsil eder. Bu sertifika, havacılık endüstrisinin KYS’sinin sürekli iyileştirilmesini sağlar. Hissedarların iş sürecinize ve hizmetlerinize olan güvenini artırır. Bu sertifika, kuruluşların kalite yönetim sisteminin etkin bir şekilde uygulanması için küresel tanınırlık kazanmalarına yardımcı olur. Ayrıca AS 9100 sertifikası, işinizi uluslararası alanda tanıtır ve yeni iş fırsatları kazanmanıza yardımcı olur.

AS 9100 nedir? Neden önemlidir?

AS 9100, havacılık endüstrilerinin kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek için gereksinimleri belirtir. Bu uluslararası ISO standardı, müşteri gereksinimlerinin tutarlı bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Ayrıca, kuruluşların geçerli yasal gereklilikleri yerine getirmelerine yardımcı olur. Atıkların yanı sıra proses hatalarını da azaltır ve havacılık ürün ve hizmetlerinin kalitesini artırır. Ayrıca AS 9100, havacılık ürünleri ve ilgili hizmetleri üreten ve sunan tüm endüstriler için geçerlidir.

AS 9100 Sertifikasyonunun Faydaları:

  • QMS’nin sürekli iyileştirilmesini sağlar
  • Havacılık ürünleri ve hizmetlerinin kalitesini iyileştirir
  • Tutarlılık ve güvenilirlik sağlar
  • Müşteri gereksinimlerini karşılar
  • Yasal ve düzenleyici gereksinimleri karşılamaya yardımcı olur
  • Yetkinlik geliştirir
  • Ayrıca, havacılık sektörünüzün itibarını da geliştirir

Biz kimiz?

IAS, yönetim sistemi sertifikalarını ve ürün sertifikalarını denetlemek ve yayınlamak için akredite bir ISO Sertifikasyon kuruluşudur. AS 9100’de ve ayrıca ISO 9001, 14001, 27001, 50001, 45001, vb. gibi çok sayıda ISO yönetim sistemi standardında yönetim sistemi sertifikası sağlıyoruz. Kosher, CE İşareti, Gost-R, Green vb. ürün sertifikaları sunuyoruz. üzerinde.

IAS ayrıca ISO baş denetçi eğitimi, ISO iç denetçi eğitimi ve çeşitli ISO yönetim sistemi standartları hakkında farkındalık ve temel eğitimler de vermektedir.

Sadece Türkiye’de değil, Mısır ve Ürdün gibi diğer Ortadoğu ülkelerinde de AS 9100 sertifikası veriyoruz. Hindistan, Malezya ve Singapur’da şubelerimiz var. Ayrıca, Meksika, Brezilya, Tayland, Filipinler, Bangladeş, Vietnam, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde birkaç temsilcimiz var.

Hizmetlerimiz ve AS 9100 sertifikasyon süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!