+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

BRC Sertifikası

BRC’ye Giriş

BRC standartları, gıda güvenliğini ve kalitesini sağlamak için özel olarak geliştirilmiştir. Hazırlanan gıda ürünlerinin insan tüketimi için güvenli olmasını sağlamak için, Birleşik Krallık ticaret örgütü İngiliz Perakende Konsorsiyumu, BRC standartları adı verilen standartlar olarak etkili yönergeler önerdi.

BRC Sertifikasyonu nedir ve neden önemlidir?

BRC standardı, gıda üreticilerinin güvenli, yüksek kaliteli gıda ürünleri üretmeleri için spesifikasyonlar sağlar. Küresel olarak kabul edilen bu standart, kuruluşların gıda güvenliği yönetim sistemi performansını iyileştirmelerine yardımcı olur. Sistemdeki proses hatalarını kontrol eder, izler ve ortadan kaldırır. BRC Sertifikasyon standardı, boyutu ne olursa olsun, tedarik zincirindeki tüm gıda işletmeleri için uygundur.

BRC Belgelendirme, gıda güvenliği yönetim sistemi performansını destekler ve kuruluşların daha fazla müşteriye ulaşmasına yardımcı olur. Kuruluşun, BRC standardının yönergelerine uygun olarak hijyenik gıda ürünleri üretme ve teslim etme konusundaki katılımını gösterir. Ayrıca BRC sertifikası, gıda işi yapan şirketin geçerli gıda güvenliği gereksinimlerini karşılamasını sağlar.

BRC Sertifikasyonunu almanın faydaları nelerdir?

BRC Sertifikası almanın faydaları,

  • Müşteri memnuniyeti
  • Gıda güvenliğinin iyileştirilmesi
  • Yiyecek kalitesi arttı
  • Azaltılmış proses hataları ve gıda güvenliği tehlikeleri
  • Paydaşların güveni
  • Daha fazla iş fırsatı
  • Geliştirilmiş marka imajı ve itibarı

Biz kimiz?

IAS (Integrated Assessment Services), Türkiye’de UQAS tarafından akredite edilmiş bir ISO Sertifikasyon kuruluşudur. Hem yönetim sistemi belgelendirmesini hem de ürün belgelendirmesini denetleme ve düzenleme konusunda 13 yıldan fazla profesyonel deneyime sahibiz. Müşterilerimize (kuruluşlar/üreticiler) dünya çapında tanınan sertifikayı almak için gereksinimleri tam potansiyel olarak karşılamalarında kesinlikle yardımcı oluyoruz.

IAS, Türkiye’de ve ayrıca Hindistan, Malezya, Singapur, Bangladeş gibi dünyanın birçok ülkesinde BRC Sertifikasyonu sağlamaktadır. , Filipinler, Tayland, Vietnam, Umman, Katar, Kuveyt, BAE, Suudi Arabistan, Mısır, Brezilya, Meksika, Peru, vb.

IAS, ISO 9001, 14001, 27001, 50001, 45001, vb. gibi çok sayıda ISO yönetim sistemi standardına karşı süreç sertifikaları sunar. Ayrıca Green, Kosher, GOST-R, Helal, CGMP vb. dahil olmak üzere birçok ürün sertifikası sunuyoruz.

Ayrıca ISO eğitim kursları vermemizle de ünlüyüz. IAS, baş denetçi eğitimi, iç denetçi eğitiminin yanı sıra çeşitli ISO yönetim sistemi standartları hakkında farkındalık ve temel eğitimler vermektedir.

Basit süreçler ve etkili yöntemlerle, müşterilerimizin gereksinimleri uygulamalarına ve ayrıca sertifikasyona mümkün olan en kısa sürede ulaşmalarına rehberlik ediyoruz.

Yalnızca aşağıda belirtilen numaraları çevirerek Türkiye’deki denetim sürecimiz ve BRC Sertifikasyon hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinin