+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

IATF 16949 Sertifikası

Türkiye’de IATF 16949 Sertifikasyonu

IAS (Entegre Değerlendirme Hizmetleri), Türkiye’deki en tanınmış UQAS akredite IATF 16949 Sertifikasyon Kuruluşlarından biridir. 13 yılı aşkın süredir IATF 16949 Sertifikasyon Hizmeti veriyoruz. Denetimde onlarca yıllık mesleki deneyime sahip olan IAS, küresel olarak kabul edilen ISO Sertifikasyonunu almak için kuruluşa istenen standardın tüm gerekliliklerini uygulaması konusunda rehberlik eder. Ayrıca, en son trendle bağlantıda kalmak için müşterilerimizin yönetim sistemi performanslarını sürdürmeleri ve sürekli iyileştirmeleri için bir gözetim denetimi gerçekleştiriyoruz.

IATF 16949 Sertifikasyonu Hakkında

IATF 16949 Sertifikasyonu, bir otomotiv endüstrisinin Kalite Yönetim Sistemi (QMS) performansını sürekli iyileştirmeye dahil olduğunu gösterir. Bu sertifika, otomotiv ürünlerinin ve ilgili hizmetlerin kalitesinde tutarlılık sağlar. Müşterilerin kalite yönetim sisteminize, süreçlerine ve hizmetlerine olan güvenini artırır. Dünya çapında tanınan bu sertifika, kuruluşunuzun kurumsal imajını geliştirir ve yeni iş fırsatları kazanmanıza yardımcı olur. Ayrıca, IATF 16949 Sertifikası, kuruluşunuzun rakipleri arasında itibarını artırır.

IATF 16949 nedir? Neden önemlidir?

IATF 16949, otomotiv endüstrilerinin kalite yönetim sistemini iyileştirmek için özel olarak geliştirilmiştir. Bu uluslararası ISO standardı, müşteri gereksinimlerini sürekli olarak karşılayan ürün ve hizmetler sağlamak için gereksinimleri belirtir. Ayrıca kuruluşların yasal kalite gerekliliklerini yerine getirmelerine yardımcı olur. Operasyonel hataları ve israfları azaltır, süreç verimliliğini ve işletmenin karlılığını artırır. Büyüklüğü ne olursa olsun, IATF 16949 gereklilikleri, otomotiv ürünleri ve ilgili hizmetleri üreten ve sağlayan tüm kuruluşlar için geçerlidir.

IATF 16949 Sertifikasyonunun Faydaları:

  • Otomotiv QMS’nin sürekli iyileştirilmesini sağlar
  • Ürün ve hizmetlerin kalitesini iyileştirir
  • Tutarlılık ve güvenilirlik sağlar
  • Müşteri gereksinimlerini karşılar
  • Yasal ve düzenleyici gereksinimleri karşılamaya yardımcı olur
  • Yetkinlik geliştirir
  • Ayrıca, otomotiv sektörünüzün itibarını da geliştirir

Biz kimiz?

IAS, yönetim sistemi sertifikalarını ve ürün sertifikalarını denetlemek ve yayınlamak için akredite bir ISO Sertifikasyon kuruluşudur. IATF 16949’da ve ayrıca ISO 9001, 14001, 27001, 50001, 45001, vb. gibi çok sayıda ISO yönetim sistemi standardında yönetim sistemi sertifikası sağlıyoruz. Kosher, CE İşareti, Gost-R, Green ve benzeri ürün sertifikaları sunuyoruz. üzerinde.

IAS ayrıca ISO baş denetçi eğitimi, ISO iç denetçi eğitimi ve çeşitli ISO yönetim sistemi standartları hakkında farkındalık ve temel eğitimler de vermektedir.

IATF 16949 sertifikasını sadece Türkiye’de değil, Mısır, Ürdün gibi diğer Ortadoğu ülkelerinde de sağlamaktayız. Hindistan, Malezya ve Singapur’da şubelerimiz var. Ayrıca, Meksika, Brezilya, Tayland, Filipinler, Bangladeş, Vietnam, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde birkaç temsilcimiz var.

Hizmetlerimiz ve IATF 16949 sertifikasyon süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!