+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

ISO 13485 Sertifikası

Türkiye’de ISO 13485 Sertifikası

IAS (Entegre Değerlendirme Hizmetleri), Türkiye’deki en tanınmış UQAS akredite ISO 13485 Sertifikasyon Kuruluşlarından biridir. 13 yılı aşkın süredir ISO 13485 Belgelendirme Hizmeti vermekteyiz. Denetimde onlarca yıllık mesleki deneyime sahip olan IAS, küresel olarak kabul edilen ISO Sertifikasyonunu almak için kuruluşa istenen standardın tüm gerekliliklerini uygulaması konusunda rehberlik eder. Ayrıca, en son trendle bağlantıda kalmak için müşterilerimizin yönetim sistemi performanslarını sürdürmeleri ve sürekli iyileştirmeleri için bir gözetim denetimi gerçekleştiriyoruz.

ISO 13485 Sertifikasyonu Hakkında

ISO 13485 Sertifikası, bir kuruluşun müşterilerine/müşterilerine yüksek kaliteli tıbbi cihaz ve ekipman geliştirme ve sunma konusundaki katılımını gösterir. Bu ISO kalite yönetim sistemi sertifikası, tıbbi cihazların etkin performansını garanti eder ve müşteri memnuniyetini artırır. Bu dünya çapında tanınan sertifika, denizaşırı ülkelerden bile yeni iş fırsatları elde edilmesine yardımcı olur. Ayrıca ISO 13485 Sertifikası, kuruluşunuzun üretkenliğini ve karlılığını artırır.

ISO 13485 nedir? Neden önemlidir?

ISO 13485, sürekli olarak müşteri gereksinimlerini karşılayan tıbbi cihazlar ve ekipman sağlamak için bir kuruluşun kalite yönetim sistemi için gereksinimleri belirtir. Ayrıca, kuruluşların geçerli düzenleyici gereksinimleri karşılamalarına yardımcı olur. Riskleri azaltır ve KYS performansını sürekli olarak iyileştirir. Bu standardın gereklilikleri aynı zamanda kuruluş tarafından sağlanan ilgili hizmetler için de geçerlidir.

Büyüklüğü ne olursa olsun, ISO 13485, tıbbi cihazlar ve ilgili hizmetleri sağlama yeteneğini göstermek isteyen tüm kuruluşlar için geçerlidir.

ISO 13485 Sertifikasyonunun Faydaları:

  • QMS’nin sürekli iyileştirilmesini sağlar
  • Tıbbi cihaz ve ekipmanların kalite performansını garanti eder
  • Müşteri memnuniyetini artırır
  • Geçerli yasal gereksinimlerin karşılanmasına yardımcı olur
  • Ayrıca, yeni iş fırsatları da getiriyor

Biz kimiz?

IAS, yönetim sistemi sertifikalarını ve ürün sertifikalarını denetlemek ve vermek için akredite bir ISO 13485 Sertifikasyon kuruluşudur. ISO 13485 ve ayrıca ISO 9001, 14001, 50001, 45001, 22301, vb. gibi çok sayıda ISO yönetim sistemi standardında yönetim sistemi sertifikası sağlıyoruz. Kosher, CE İşareti, Gost-R, Green vb. ürün sertifikaları sunuyoruz. üzerinde.

IAS ayrıca ISO baş denetçi eğitimi, ISO iç denetçi eğitimi ve çeşitli ISO yönetim sistemi standartları hakkında farkındalık ve temel eğitimler de vermektedir.

Sadece Türkiye’de değil, Mısır ve Ürdün gibi diğer Ortadoğu ülkelerinde de ISO 13485 sertifikası veriyoruz. Hindistan, Malezya ve Singapur’da şubelerimiz var. Ayrıca, Meksika, Brezilya, Tayland, Filipinler, Bangladeş, Vietnam, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde birkaç temsilcimiz var.

Hizmetlerimiz ve ISO 13485 sertifikasyon süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!