+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

ISO 27001:2022 Baş Denetçi Eğitimi

Türkiye’de ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi

ISO 27001 eğitimi kursları, ISO 27001 EĞİTİM BÖLÜMÜ aracılığıyla da mevcuttur. Amacımız, her öğrencinin başarısına ulaşan, her öğrencinin gereksinimlerine ve hedeflerine göre uyarlanmış bir öğrenme ortamı sağlamaktır.

Entegre Değerlendirme Hizmetleri (IAS), ulusal ve uluslararası gereksinimleri karşılayan çeşitli ISO 27001 eğitimi kursları ve seminerleri sağlar. Aynı zamanda bir CQI-IRCA Eğitimi ortağı olan Grubumuzun endişesi Empowering Assurance Systems (EAS), tüm Baş Denetçi eğitimi kurslarını ve Kendi Kendine Öğrenme programlarını sunar.

ISO 27001 Eğitimi Kurslarının Seviyesi şunları içerir:

 • Farkındalık/Temel için ISO 27001 Eğitimi
 • ISO 27001 eğitimi İç Denetçi olarak kursları
 • Baş Denetçi Eğitimi olarak ISO 27001 Eğitimi kursları.

BGYS’nin temellerini öğrenmek istiyorsanız veya bunda yeniyseniz, Farkındalık veya temel ISO 27001 eğitimi iyi bir seçimdir. Bu sadece birkaç saat sürer ve ISO’nun tarihi ve gelişimi, mimarisi ve organizasyonu, neyi başarmayı amaçladığı ve çabalarının bizi nasıl etkilediği gibi konuları kapsar.

ISO 27001 iç denetimi özel bilgi ve beceri gerektirir. Bu ISO 27001 eğitimi kursu, sistem etkinliğini değerlendirmek ve geliştirmekle görevli kuruluşlardaki üst düzey yöneticiler ve denetçiler için oluşturulmuştur.

27001 Baş Denetçi Eğitimi kursu, herhangi bir şirkette baş denetçi olarak çalışmak isteyen kişilere yöneliktir. Katılımcılar, iç denetimlerin kuruluşların hedeflerine ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğini keşfedecekler.

ISO 27001 Eğitimi Kursu Verilmesi

IAS/EAS, tüm ISO 27001 eğitimi kurslarını aşağıdaki yöntemlerle sunar:

 1. Açık sınıf eğitimi / Kurum İçi
 2. Sanal Çevrimiçi Eğitim
 3. Çevrimiçi Kendi Kendine Öğrenme

ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi Kursları

IAS, Türkiye’de Empowering Assurance System ile birlikte ISO 27001 Baş Denetçi eğitimi kursları düzenlemektedir. BGYS baş denetçi eğitimimizi, ISO 27001 Eğitimi mizi Türkiye’de gerçekleştiriyoruz. 

ISO 27001 Baş Denetçisi olarak, şirketin ilgili endüstri standartlarına uygunluğunu sağlamaktan sorumlu olacaksınız. Bilgi Güvenliği yönetim sistemlerini nasıl güçlendireceğinizi ve hem kendiniz hem de kuruluş için çalışan verimliliğini nasıl artıracağınızı öğreneceksiniz.

ISO 27001 baş denetçi eğitimi, beş gün süren 40 saatlik bir kurstur. ISMS baş denetçi Eğitimi, günlük olarak ISO sertifikası değerlendirmesi, denetimi ve düzenlenmesi ile pratik olarak ilgilenen deneyimli ve yetkin uzmanlar tarafından yönetilir. Takip edilen süreçler ve düzenlemeler hakkında en güncel ve doğru bilgileri alacaksınız.

ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi Verilme Yöntemi:

 • Sınıf Metodu: Bu, bir sınıfta beş gün boyunca ISO 27001 eğitimi ni çalıştırmanın tipik bir tekniğidir. Birçok ISO standardı için EAS, genel eğitim programları sunmaktadır. Uluslararası Sertifikalı Denetçiler Kayıt Şirketi (IRCA), EAS kurslarının çoğunu akredite etmiştir.
 • Kurum İçi Eğitim: EAS ayrıca, IRCA tarafından Kurum İçi Programlar olarak nitelendirilen ve her firmanın personeli için özel olarak tasarlanmış kurslar da sunmaktadır. Bu, işletmenin çalışma programını etkilemeden kendi zaman çizelgenizi oluşturabileceğiniz için belirgin bir avantaj sağlar.
 • Çevrimiçi Sanal Sınıf Eğitimi: Sanal sınıflar da mevcuttur ve 5 gün süren ve çevrimiçi bir testle sonuçlanan ISO 27001 Baş Denetçi eğitimi kursu ile özelleştirilmiştir.

İç Denetçi ISO 27001 Eğitimi

Bu ISO 27001 eğitimi kursu size bir ISO standardını Denetim açısından nasıl değerlendireceğinizi, bir denetim kontrol listesiyle tam bir denetim yapmayı, uygunsuzlukları tespit etmeyi ve düzeltici eylemleri doğrulamayı öğretecektir. ISO 27001 eğitimi daha popüler hale geldi ve artık her bir ISO standardı iç denetçilerin yetkin personel tarafından eğitilmesini gerektirdiğinden tüm firmalar tarafından personelini eğitmek için kullanılıyor. ISO 2700` İç Denetçi eğitimi, üçüncü taraf Denetçiler tarafından kabul edilebilir olan bu yetkinliği kazanmanın en kolay ve en hızlı yoludur.

ISO 27001 İç Denetçi Eğitimi verme yöntemi:

 • Sınıf Metodu: IAS & EAS grubu, bu İç Denetçi Eğitimini 1.5 -2 gün boyunca uzman Eğitmenler aracılığıyla sınıf modunda yürütür. Bu kurs programımıza göre ‘açık eğitim’ ve ayrıca ‘kurum içi eğitim’ şeklinde yürütülmektedir.
 • İç Denetçi Sanal Sınıfları: IAS & EAS grubu, programa göre Sanal sınıf aracılığıyla çevrimiçi İç Denetçi eğitimi de vermektedir. Dersler deneyimli bir eğitmen tarafından işlenecektir . 
 • İç Denetçi Kendi Kendine Öğrenim: Bu hizmet, okuma ve becerilerini kendi kendine geliştirme yeteneğine ve güvenine sahip kişiler içindir. Bir eğitim koordinatörü, şüpheleri gidermenize yardımcı olacaktır. Adaylar standart kopyaları, ders materyallerini vb. indirebilirler. Alıştırmalar ve Aktiviteler ‘pratik yapmak’ için tasarlanmıştır. Her madde için slaytlar ve açıklamalar verilmiştir. Denetim perspektifleri tüm maddeler için kapsanmaktadır. Online sınav yapılır. Maksimum 30 günlük erişim sağlandı.

ISO 27001 Farkındalık/Temel Eğitimi

Bu ISO 27001 Eğitimi formu, kuruluşun ISO sistemlerini uygulamayı ve uygulamayı planladığı hemen hemen tüm çalışanlara ve çalışanlara verilir. Bu farkındalık, bu sistemin neyi, ne zaman, neden ve kimlerin takip etmesi gerektiği ve Sistemde Yapılması ve Yapılmaması Gerekenler hakkında fikir verir.

Temel / Farkındalık Kendi Kendine Öğrenme: IAS ayrıca ‘kendi kendine öğrenme’ yoluyla bu tür ISO 27001 eğitimi kursu sağlar. Standardın kavramları ve uygulanması hakkında her madde için slaytlar ve açıklamalar verilmiştir.

Başka bir deyişle, denetçi olarak kalifikasyonunuzu yenilemek için ISO 27001 eğitimi ni düzenli olarak almanıza gerek yoktur. Yalnızca ISO standartları veya politikaları değiştirdiğinde, başka bir ISO 27001 eğitimi kursuna katılmanız gerekecek ve o zamana kadar EAS’tan aldığınız eğitimle pratik yapmaya devam edebilirsiniz.

ISO 27001 eğitimi lerinin tamamı, şirketleri çeşitli alanlarda denetleme ve belgelendirme konusunda deneyimli denetçiler tarafından gerçekleştirilir. Bu nedenle, EAS’deki ISO 27001 eğitimi niz sırasında doğru bilgiyi edinirsiniz. Ayrıca bir denetçi olarak rolünüz hakkında değerli ve net bilgiler edinmenize yardımcı olur. Zaten heyecanlı mısın? Eğitim hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizi arayın.

Türkiye’de ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi Fiyatları

ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi fiyatları, eğitim ve kurs türüne göre değişiklik gösterecektir. Genellikle ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi fiyatlarımız sınıf eğitimi için 1300 USD ve çevrimiçi sanal sınıf için 800 USD’den başlar.

ISO 27001 eğitimi fiyatı, 6’dan fazla katılımcının toplu adayları için indirimli olabilir. ISO 27001 eğitimi fiyat ımız ve özel paketlerimiz hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, bize enquiry@iascertification.com adresinden veya telefon yoluyla hemen bir e-posta gönderin.

Türkiye’de ISO 27001 Baş Denetçi Eğitimi arıyorsanız, EAS’tan başkasını aramayın. Eğitim ve kuruluşunuza nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin.

ISO 27001 Sertifikası Nasıl Alınır

ISO 27001 eğitimi sertifikası, ISO 27001 eğitim kurslarından herhangi birini başarıyla tamamladığınızda alınabilir. Bu, katılımcıların ISO 27001 eğitim sınavlarını %70 veya daha yüksek bir puanla geçmelerini gerektirir.

Neden EAS’tan ISO 27001 Eğitimi

 • 20 yıllık deneyime sahip ISO Takım Liderleri tarafından tasarlanan bir kurs.
 • Tüm kavramlar Alıştırmalar ve Aktiviteler aracılığıyla açıklanmıştır.
 • Neredeyse tüm sektörlerden insanlara uygun çeşitli Örnekler.
 • Çok yüksek başarı oranı.
 • 15 gün içinde sonuç verir.
 • Son derece makul fiyat.
 • Akredite edilmiş ve Çevrimiçi olarak da teslim edilen maksimum şemalara sahip olmak.
 • Ayrıca online üzerinden sınav sağlanması.

ISO 27001 Eğitimi ne Nasıl Başvurulur

ISO 27001 Eğitimi gereksiniminiz için bizi arayın veya bize e-posta gönderin. Güler yüzlü eğitim ekibimiz size yardımcı olacak ve olabilecek tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

Bize Hemen Ulaşın!

ISO 27001 eğitimi, ISO 27001 sertifikası nasıl alınır ve ISO 27001 eğitimi fiyatı hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin:

E-posta : enquiry@eascertification.com / Mobil : + 91 99625 90571