+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

Türkiye’de ISO 9001 baş denetçi eğitimi

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi Hakkında

Entegre Değerlendirme, türkiye’de ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi kursu vermektedir. Bu kurs IRCA tarafından akredite edilmiştir. Bu ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi kursunun amacı, delegelerin teorik ve pratik oturumların bir kombinasyonu yoluyla gerekli beceri ve bilgileri geliştirmelerini, hem denetçi hem de tesis personeli olarak denetim ve belgelendirme çabalarına öncülük etmelerini ve katkıda bulunmalarını sağlamaktır.

Bu ISO 9001 sertifika eğitimi, Kalite Yönetim Sisteminin Anahtar Kullanıcıları, Denetçileri ve Yöneticileri olarak belirlenmiş kişiler ve organizasyonlarında performans yönetiminden sorumlu Proje Ekibi üyeleri için tasarlanmıştır.

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi kursu, delegelerin kilit kullanıcı, denetçi veya proje ekibi üyesi olarak bir kuruluşun iç veya dış denetim çabalarına öncülük etmek veya bunlara katkıda bulunmak için gerekli becerileri, bilgileri ve deneyimi geliştirmelerini sağlar. Bu kurs, delegelerin Avrupa Birliği gibi ISO 9001 sertifika eğitimi olduğu bir ortamda çalışmalarını sağlayacaktır.

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi Neleri Kapsar?

  • Denetim sürecine ve ISO 19011 çerçevesine giriş
  • Baş denetçi sorumlulukları ve yetkileri
  • ISO 9001:2015 Kalite yönetim sistemleri: Performans iyileştirmeleri için Gereklilikler ve Yönergeler
  • Üçüncü taraf denetiminin planlanması, yürütülmesi ve raporlanması

IRCA Hakkında

Birleşik Krallık merkezli Uluslararası Sertifikalı Denetçiler Kayıt Kuruluşları (IRCA), ISO Eğitim Kuruluşlarını ve ISO Öğreticilerini tanıyan dünyaca ünlü bir eğitim akreditasyon kuruluşudur. Kurs, mükemmel itibarı nedeniyle çok fazla talep görüyor. IRCA, denetçiler için bir KAYIT tutar.

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi kursu hakkında

IAS’nin ISO 9001 sertifika eğitimi, masa başı araştırması, dersler ve aktiviteleri içeren karma bir öğrenme kursudur. ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi 5 gün sürmektedir. Eğitim, daha fazla eğitim çıktısı ve katılımcı katılımı sağlamak için hızlandırılmış öğrenme yöntemlerine göre oluşturulur. Fikirlerin çoğu, pratik anlayış için gerçek zamanlı uygulamalı etkinliklerle gösterilir.

ISO 9001 Sertifikasyon Eğitimi kursu, her türlü denetim için geçerli olan temel kavramları belirleyen ve denetimin planlanması, yürütülmesi ve raporlanmasında kanıta dayalı bir yaklaşımın kullanılmasını talep eden ISO 19011:2018 standartlarını karşılamak için oluşturulmuştur.

Baş denetçi eğitim kursları etkinliklerle doludur (15’ten fazla alıştırma). Alıştırmalar, katılımcılar ve öğretmen arasındaki etkileşimi teşvik etmeyi amaçlamaktadır.

Tüm alıştırmalar için, gerçek zamanlı belgeleri yansıtan vaka çalışması materyali, katılımcıların ISO denetimi ve denetçi yetkinliklerinin inceliklerini anlamalarına yardımcı olmak için sağlanmıştır.

Teslimat Şekli

IAS, bu ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi kurslarını aşağıdaki yöntemlerle sunar.

  1. Sınıf / Kurum İçi Eğitim
  2. Eğitmen liderliğindeki Sanal Çevrimiçi Eğitim

Sınıf eğitimi

ISO 9001 sertifika eğitimi kursu, İstanbul’daki IAS ISO Eğitim Merkezi’nde veya müşteri sahasında bir sınıfta verilmektedir. ISO 9001 Baş Denetçi programının ortalama öğrenci-eğitmen oranı, eğitmen başına 10 kişidir. Bir seferde en fazla 20 adaydan oluşan bir parti eklenebilir. Hafta içi tam gün eğitim verilmektedir. ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi için kurs süresi 5 gündür.

ISO 9001 sertifika eğitimi kurs ücretine eğitmen seyahat masrafları, kaynak materyalleri ve öğle yemeği molası ikramları dahildir. Kurs ücretlerine otel konaklaması veya sınıf oturumunun yapılacağı yere ulaşım masrafları dahil değildir.

Eğitmen Liderliğinde Sanal Çevrimiçi Eğitim

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi, çevrimiçi ve yüz yüze oturumların bir kombinasyonu olarak sunulmaktadır. Her hafta Cumartesi günleri internet üzerinden ISO 9001 sertifika eğitimi baş Denetçileri katılımcıların uygun gördüğü şekilde düzenlenmektedir. Katılımcılar, istedikleri zaman, yüksek hızlı internet bağlantısına sahip bir masaüstü bilgisayar/dizüstü bilgisayar ve kulaklık kullanarak internet üzerinden herhangi bir yerden canlı bir oturumu dinleyebilirler.

Eğitmen liderliğindeki ISO 9001 Baş Denetimi, ses, video, beyaz tahta ve ekran paylaşımı işlevleriyle ISO standartlarına göre ayarlanmış bir açık sanal sınıf formatı kullanılarak sağlanır. Bu izole Denetçi eğitim kursu, ISO 9001 Baş Denetçi eğitim zamanlamaları açısından çok esnektir. ISO 9001 sertifika eğitimi Baş Denetçi Web Seminerleri ileride başvurmak üzere kaydedilir, böylece ISO Baş Denetçi eğitimi katılımcıları kayıtları istedikleri zaman görebilirler.

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitimi Fiyat

ISO 9001 baş denetçi eğitimi fiyat Online kurslar için 650 ABD Dolarıdır. Sınıf için ISO 9001 baş denetçi eğitimi fiyat daha pahalıya mal olacaktır. IAS, 6+ adayın bir grupta olması durumunda özel bir parti düzenleyebilir ve kursa özel bir indirim sağlayabilir. İndirimler ve finansman seçenekleri hakkında bilgi almak için şimdi bize ulaşın.

ISO 9001 Baş Denetçi Eğitim Notları

Bu kursa kaydolduğunuzda, IAS, kursa başlamadan önce çalışmanız için size ISO 9001 Baş Denetçi eğitim notlarını sağlayacaktır. Kendinizi IRCA sınavına daha iyi hazırlamak için ISO 9001 baş denetçi eğitim notlarına ve kurs materyallerine göz atabilirsiniz. Kurs ücretine ISO 9001 baş denetçi eğitim notları ve kurs materyalleri dahildir.

ISO 9001 Baş Denetçi kursu hakkında daha fazla bilgi için| ISO 9001 sertifika eğitimi kursu ve ISO 9001 baş denetçi eğitimi fiyat enquiry@iascertification adresinden iletişim kurun.