+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

Çevrimiçi Gizlilik Bildirimi

Çevrimiçi Gizlilik Bildirimi – Türkiye

Gizliliğiniz IAS Grubu için önemlidir. Bu beyan, web sitemizi ziyaret ettiğiniz veya kullandığınız sırada gizlilik uygulamalarımız hakkında sizi açık ve özlü bir şekilde bilgilendirmeyi ve IAS’nin kişisel bilgilerinizi nasıl kullanacağı konusunda bilinçli bir seçim yapmanızı sağlamayı amaçlamaktadır.
Web sitemiz aracılığıyla sunulan herhangi bir ek hizmet veya uygulamayı kullanmadan önce lütfen ilgili gizlilik koşullarını okuyun. IAS, zaman zaman çevrimiçi olarak yeni bir sürüm yayınlayarak bu beyanı değiştirebilir. Mevcut açıklamada son değişiklik Ağustos 2022’de yapıldı.
Bu bildirimde IAS’tan bahsedildiğinde, IAS’yi verilerinizin denetleyicisi olarak ve IAS Grubu içinde verilerinizin denetleyicisi veya işlemcisi olarak işlev görebilecek diğer herhangi bir tüzel kişilik olarak ifade eder.

Hangi bilgileri topluyoruz?

IAS grubu yalnızca bize gönüllü olarak verdiğiniz kişisel bilgileri toplar. Bu, hizmetlerimiz hakkında her soru sorduğunuzda, hizmetlerimize, e-posta uyarılarına ve/veya haber bültenlerine kaydolduğunuzda, iletişim formlarımızdan biri aracılığıyla sorgu gönderdiğinizde, web sitemizde bir işlem gerçekleştirdiğinizde veya sipariş verdiğinizde buna dahildir. Toplayabileceğimiz kişisel bilgi türleri şunları içerir:
• Ad ve soyad, meslek, telefon numarası, e-posta ve ülke gibi kimlik ve iletişim bilgileri
• Kredi kartı bilgileri dahil mali ve işlem bilgileri
• Öneriler, bakış açıları veya yardım hatlarımızdan biri aracılığıyla sağlanan ayrıntılar gibi bize gönüllü olarak gönderdiğiniz tüm veriler
Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, IAS ayrıca sizden otomatik olarak kişisel bilgiler toplar. Bu şunları içerebilir:
• IP adresi, geldiği yönlendiren web sitesi, ziyaret ettiği IAS sayfaları ve web sitemizde geçirdiği süre dahil olmak üzere cihazınızla ilgili bilgiler ve gerçekler, Google Analytics gibi üçüncü taraflarımız tarafından toplanır, ancak doğrudan tanımlamaz. sen.
• Çerezler kullanılarak toplanan bilgiler (daha fazla bilgi için lütfen Çerez Politikasına bakın)

Bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?

• Web sitemizi, materyalin size ve cihazınıza mümkün olan en verimli şekilde gösterilmesi için geliştirmek.
• Pazarlama tercihlerinize uygunsa, ilginizi çekebilecek hizmetlerimiz ve etkinliklerimiz hakkında size e-postalar göndermek ve sizinle e-posta yoluyla iletişime geçmek.
• Trendleri takip etmek ve reklamlarla ilgili kararlar almak için web sitemizi nasıl kullandığınızı gözden geçirmek
• Sorularınıza, endişelerinize ve görüşlerinize yanıt vermek ve müşteri veya iletişim merkezi desteği gibi iletişim kanalları aracılığıyla size yardımcı olmak
• Web sitemizin güvenliğini sağlamak ve yasal yükümlülüklerimizi yerine getirmek için
• Kullanıcı hesabınızı kurmak ve sürdürmek için
• IAS Group web sitelerinde vermiş olduğunuz herhangi bir işlemi veya siparişi gerçekleştirmek veya tamamlamak için
• IAS Grubundaki işletmelerin size mal veya hizmetlerini sunabilmeleri için
Herhangi bir kişisel veri toplamadan önce, size ek amaçlar hakkında bilgi vereceğiz.

Bilgilerinizi kimlerle paylaşıyoruz?

IAS, kişisel verilerinizi yalnızca burada belirtilen şekillerde ve tüm ulusal ve uluslararası gizlilik yasalarına uygun olarak paylaşır ve aktarır. Kendi iş ihtiyaçlarımız için kişisel olmayan, anonim ve istatistiksel verileri ara sıra üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.
Kişisel bilgileri paylaşabileceğimiz taraflar ve nedenleri aşağıdaki gibidir:
Hizmetlerin sağlanması, hesap yönetimi, satış, pazarlama ve destek dahil olmak üzere, kişisel verilerinizi verdiğiniz amaçları yerine getirmek için gerektiğinde, IAS, bilgilerinizi diğer IAS Grubu şirketlerine ve IAS’nin sahip olduğu şirketlere ifşa edebilir. 50’den fazla%. IAS Bağlı Kuruluşlarının kişisel verileri işlerken bu gizlilik bildirimine, yürürlükte olabilecek yerel yasalara ve dünya çapındaki veri koruma politikamıza uymasını sağlamak için adımlar atıyoruz.
Numune toplama ve teslim etme, inceleme siparişlerini tamamlama, e-posta gönderme, müşteri listelerinden gereksiz verileri kaldırma, verileri analiz etme, kredi kartı ödemelerini işleme, doğrudan pazarlama hizmetleri sağlama ve bulut dahil olmak üzere IAS için belirli görevleri yerine getiren bağımsız yüklenicilere ve hizmet sağlayıcılara zaman zaman barındırma hizmetleri. Bu taraflara yalnızca görevlerini yerine getirmeleri için gerekli olan bilgilere erişim izni verilir ve bunları bize hizmet sağlamak dışında herhangi bir nedenle kullanmalarına izin verilmez.
Herhangi bir nedenle, IAS’nin kendi takdirine bağlı olarak, IAS, bu tür bilgiler için herhangi bir yasa, düzenleme veya resmi veya yasal talepleri karşılamak da dahil olmak üzere, bunu yapmanın makul olduğuna inanırsa; Birleşme, satış, yeniden yapılanma, satın alma, ortak girişim veya İş İlkeleri değerlerimizi veya diğer hüküm ve koşulları ihlal ediyor olabilecek birini bulmak, konuşmak veya ona karşı yasal işlem başlatmak için gerekli bilgileri ifşa etmek üzere görevlendirme durumunda ; veya IAS’nin çıkarlarını başka bir şekilde korumak için.

Verilerinizi ne kadar süreyle saklıyoruz?

Kişisel verilerinizi, toplanma amaçlarını yerine getirmek için veya yürürlükteki yasaların gerektirdiğinden daha uzun süre saklamayacağız. Bilgi saklama süresi enquiry@iascertification.com