+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

ISO 45001 Sertifikası

Türkiye’de ISO 45001 Sertifikasyonu

IAS (Entegre Değerlendirme Hizmetleri), Türkiye’deki en tanınmış UQAS tarafından akredite edilmiş ISO 45001 Sertifikasyon Organizasyonlarından biridir. 13 yılı aşkın süredir ISO 45001 Belgelendirme Hizmeti veriyoruz. Denetimde onlarca yıllık mesleki deneyime sahip olan IAS, küresel olarak kabul edilen ISO Sertifikasyonunu almak için kuruluşa istenen standardın tüm gerekliliklerini uygulaması konusunda rehberlik eder. Ayrıca, en son trendle bağlantıda kalmak için müşterilerimizin yönetim sistemi performanslarını sürdürmeleri ve sürekli iyileştirmeleri için bir gözetim denetimi gerçekleştiriyoruz.

ISO 45001 Sertifikasyonu Hakkında

ISO 45001 Sertifikası, bir kuruluşun çalışanlar ve diğerleri için güvenli bir çalışma ortamı sağlama sorumluluğunu kanıtlar. Bu sertifika, çalışanların iş memnuniyetini artırır ve organizasyonun süreç verimliliğini artırır. Yönetim sisteminizde paydaşlara ve iş ortaklarına güven verir. İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sisteminin etkin performansını belirler. Dünya çapında tanınan bu sertifika, kuruluşa işyeri yaralanmaları ve kazaları üzerinde daha iyi kontrol sahibi olma konusunda ilham verir. Ayrıca ISO 45001 Sertifikası, itibarınızı artırır ve kuruluşunuza uluslararası tanınırlık kazandırır.

ISO 45001 standardı nedir? Neden önemlidir?

ISO 45001, bir organizasyonun iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi performansını sürekli iyileştirmek için gereksinimleri belirtir. Bu uluslararası standart, kuruluşlara işle ilgili yaralanmaları ve sağlık sorunlarını önlemenin yanı sıra çalışanlar ve diğerleri için güvenli ve sağlıklı bir iş yeri oluşturma konusunda yardımcı olur. Tehlikeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olur ve iş sağlığı ve güvenliği risklerini azaltır. Ayrıca ISO 45001 Standardı, kuruluşların yasal gereklilikleri ve diğer gereklilikleri karşılamasını sağlar.

Büyüklüğü, türü ve faaliyet alanı ne olursa olsun, ISO 45001 iş sağlığı ve güvenliği performansını sistematik olarak geliştirmek isteyen tüm kuruluşlar için geçerlidir.

ISO 45001 Sertifikasının Faydaları:

  • OH&S performansının sürekli iyileştirilmesini sağlar
  • Yasal gereksinimlerin ve diğer gereksinimlerin karşılanmasına yardımcı olur
  • İSG hedeflerine ulaşılmasına yardımcı olur
  • Çalışanların güvenliğini sağlar
  • Çalışanların iş memnuniyetini artırır
  • Ayrıca, kuruluşun itibarını da artırır.

Biz kimiz?

IAS, yönetim sistemi sertifikaları ve ürün sertifikalarını denetlemek ve yayınlamak için akredite bir ISO 45001 Sertifikasyon kuruluşudur. ISO 45001 ve ayrıca ISO 9001, 27001, 50001, 14001, 22301, vb. gibi birçok ISO yönetim sistemi standardı üzerinde yönetim sistemi sertifikası sağlıyoruz. Kosher, CE İşareti, Gost-R, Green vb. ürün sertifikaları sunuyoruz. üzerinde.

IAS ayrıca ISO baş denetçi eğitimi, ISO iç denetçi eğitimi ve çeşitli ISO yönetim sistemi standartları hakkında farkındalık ve temel eğitimler de vermektedir.

Sadece Türkiye’de değil, Mısır ve Ürdün gibi diğer Ortadoğu ülkelerinde de ISO 45001 sertifikası veriyoruz. Hindistan, Malezya ve Singapur’da şubelerimiz var. Ayrıca, Meksika, Brezilya, Tayland, Filipinler, Bangladeş, Vietnam, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde birkaç temsilcimiz var.

Hizmetlerimiz ve ISO 45001 belgelendirme süreçleri hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!