+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

ISO/IEC 20000 Sertifikası

Türkiye’de ISO 20000 Sertifikasyonu

IAS (Entegre Değerlendirme Hizmetleri), Türkiye’deki en tanınmış UQAS akredite ISO 20000 Sertifikasyon Kuruluşlarından biridir. 13 yılı aşkın süredir ISO 20000 Belgelendirme Hizmeti veriyoruz. Denetimde onlarca yıllık mesleki deneyime sahip olan IAS, küresel olarak kabul edilen ISO Sertifikasyonunu almak için kuruluşa istenen standardın tüm gerekliliklerini uygulaması konusunda rehberlik eder. Ayrıca, en son trendle bağlantıda kalmak için müşterilerimizin yönetim sistemi performanslarını sürdürmeleri ve sürekli iyileştirmeleri için bir gözetim denetimi gerçekleştiriyoruz.

ISO 20000 Sertifikasyonu Hakkında

ISO 20000 Sertifikasyonu, bir kuruluşun BT Hizmet Yönetim Sisteminin (ITSMS) etkin performansını belirler. Bu sertifika, hizmet sağlayıcıya müşterilerine ve paydaşlarına kaliteli hizmetler sunma konusunda ilham verir. Hizmet Yönetim Sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlar. Bu uluslararası kabul görmüş sertifika, işletmenizi ulusal pazardan uluslararası pazara taşır. Güvenilirliği artırır ve müşterilerin hizmetlerinize ve yönetim sistemine güvenmelerine yardımcı olur. Ayrıca ISO 20000 Sertifikası, kuruluşun kurumsal imajını destekler.

ISO 20000 nedir? Neden önemlidir?

ISO 20000, BT Hizmet Yönetim Sistemi için özel olarak geliştirilmiş bir standarttır. Bu uluslararası standart, kuruluşun hizmet yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi için gereksinimleri belirtir. Hizmet sağlayıcının kararlaştırılan hizmet gereksinimlerini karşılamasını sağlar. Ayrıca ISO 20000 standardı, tasarım, geçiş, teslimat ve hizmetlerde etkin iyileştirme sağlayarak kuruluşun hizmet yönetim sistemi performansını uygulamasına ve sürdürmesine yardımcı olur.

ISO 20000 Sertifikasyonunun Faydaları:

  • SMS’in sürekli iyileştirilmesini sağlar
  • Kabul edilen hizmet gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olur
  • Müşteri gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olur
  • Tutarlılık ve güvenilirlik sağlar
  • Küresel tanınırlık sağlar
  • Ayrıca, kuruluşun itibarını da artırır

Biz kimiz?

IAS, yönetim sistemi sertifikaları ve ürün sertifikalarını denetlemek ve yayınlamak için akredite bir ISO 20000 Sertifikasyon kuruluşudur. ISO 20000’de ve ayrıca ISO 9001, 14001, 22301, 45001, vb. gibi çok sayıda ISO yönetim sistemi standardında yönetim sistemi sertifikası sağlıyoruz. Kosher, CE İşareti, Gost-R, Green vb. ürün sertifikaları sunuyoruz.

IAS ayrıca ISO baş denetçi eğitimi, ISO iç denetçi eğitimi ve çeşitli ISO yönetim sistemi standartları hakkında farkındalık ve temel eğitimler de vermektedir.

Sadece Türkiye’de değil, Mısır, Ürdün gibi diğer Ortadoğu ülkelerinde de ISO 20000 sertifikası veriyoruz. Hindistan, Malezya ve Singapur’da şubelerimiz var. Ayrıca, Meksika, Brezilya, Tayland, Filipinler, Bangladeş, Vietnam, Umman, Katar, Suudi Arabistan, BAE ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinde birkaç temsilcimiz var.

Hizmetlerimiz ve ISO 20000 belgelendirme süreçlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!