+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

ISO Eğitimleri

ISO Eğitimi Veren Kuruluşlar

IAS eğitim bölümü, Türkiye’de çeşitli ISO eğitimleri sunmaktadır. ISO eğitim bölümünün amacı, her öğrencinin öğrenme hedeflerini karşılayan, bireyin ihtiyaçlarına odaklanan bir eğitim ortamı sağlamaktır.

Entegre Değerlendirme Hizmetleri (IAS), ulusal ve uluslararası standartlara uygun çeşitli ISO eğitimi veren kuruluşlar ve seminerleri sunan deneyimli bir ISO Eğitim Kuruluşudur. ISO Eğitim Bölümü, Türkiye genelinde ve dünya genelinde yüksek iş değeri ve kaliteli hizmetler sunar ve en yüksek kalitede ISO kursları vermeye odaklanmıştır. ISO eğitimi veren kuruluşlar, Türkiye’nin olumlu imajını yaygınlaştırmayı ve güçlendirmeyi ve uluslararası standartlara uygun ISO eğitim sertifikası vermeyi taahhüt eder.

ISO Eğitimi

IAS – Türkiye’de Tercih Edilen ISO Eğitimi Veren Kuruluşlar

IAS, Türkiye’de en çok tercih edilen ISO eğitimi veren kuruluşlar biridir çünkü:

 • Bir denetçi ve bir iş profesyoneli olarak üstün olmanıza yardımcı olan güncel bilgiler üzerinde uygulamalı uygulamalı deneyime sahip birinci sınıf ISO sertifika eğitimleri kursları sunuyoruz.
 • Gerçek durumlarda anında kullanım için katma değerli bilgi ve beceriler sağlayan iyi yapılandırılmış ve bağlamsallaştırılmış eğitim programları.
 • Deneyimli rol modellerin güçlü desteğiyle benzersiz, heyecan verici bir öğrenme deneyimi.
 • Vaka çalışmaları, grup etkinlikleri, projeler, canlı gösteriler, endüstri ziyaretleri vb. içeren yenilikçi öğretim yolları.

ISO Eğitimi Kurslarının seviyesi şunları içerir:

 • Tüm ISO standartlarına karşı farkındalık eğitim kursları.
 • İç Denetçi ile ilgili ISO eğitimi kursları
 • Baş Denetçi Eğitimi konusunda ISO eğitimi kursları.

ISO’nun temellerini bilmek istiyorsanız veya ISO’da yeniyseniz, farkındalık veya temel ISO eğitimleri uygundur. Bu ISO eğitimi oturumunda katılımcılar, ISO’nun tarihçesi ve gelişimi, yapısı ve organizasyonu, ne yapmayı amaçladığı ve çalışmalarının bizi nasıl etkilediği hakkında bilgi edinecekler.

İç Denetçi ISO Eğitimleri , üst düzey yöneticiler ve denetçiler gibi işlevleri sistem etkinliğini değerlendirmek ve geliştirmek olan kuruluşlarda iç denetim yapan personel için tasarlanmıştır.

Baş Denetçi ISO Eğitimleri , herhangi bir kuruluşta baş denetçi olmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmıştır. Katılımcılar, bu ISO sertifika eğitimleri kursu aracılığıyla Üçüncü taraf denetimlerinin ve iç denetimlerin kurumsal başarıya ulaşmada ne kadar etkili olabileceğini öğreneceklerdir.

ISO Sertifika Eğitimleri Kursu Teslimi

IAS, tüm ISO sertifika eğitimleri aşağıdaki yöntemlerle vermektedir:

 1. Açık Sınıf / Kurum İçi ISO eğitimi
 2. Sanal Çevrimiçi ISO Eğitimi
 3. Çevrimiçi Kendi Kendine Öğrenme ISO Eğitimi

ISO Baş Denetçi Eğitimi

IAS, aynı zamanda IRCA onaylı bir ISO eğitimi veren kuruluşlar olan Empowering Assurance System ile birlikte baş denetçi eğitim kursları düzenlemektedir. ISO baş denetçi eğitimi, ISO İç Denetçi Eğitimi, ISO Eğitimi, ISO Kursları gibi tüm ISO sertifika eğitimlerini Türkiye’de veriyoruz .

Kendinizi ISO Baş Denetçi Eğitimine kaydettirmeniz, denetim yapmak için bir denetçi olarak sertifika almanıza yardımcı olacaktır. Bu ISO sertifika eğitimleri kursu, hem benliğin hem de organizasyonun gelişimine yardımcı olacak iş süreçlerinde kalite standartları getirmeye odaklanmanızı sağlayacaktır.

Baş denetçi eğitimimiz, beş güne yayılmış 40 saatlik bir kurs olarak yürütülmektedir. QMS baş denetçi Eğitimi, günlük olarak ISO sertifikasının değerlendirilmesi, denetimi ve verilmesiyle pratik olarak ilgilenen yüksek vasıflı ve deneyimli yetkililer tarafından verilir. Bu ISO eğitimleri ile izlenen prosedürler ve politikalar hakkında doğru ve güncel bilgilere sahip olacaksınız.

IAS , grup organizasyonumuz Empowering Assurance Systems aracılığıyla IRCA ISO sertifika eğitimleri kursları vermektedir ve ISO kursları aşağıdaki gibidir:

ISO İç Denetçi Eğitim Kursları

ISO Kurslarının Verilme Şekli

Sınıf ISO Kursu: Baş Denetçi Eğitimi kursumuz, ISO eğitimleri boyunca size rehberlik edecek eğitmenin uygulamalı deneyimiyle aktif olarak katılacağınız gerçek bir sınıf ortamında verilmektedir. IAS, unutulmaz bir öğrenme deneyimi yaşamanızı sağlayan her aday için kişisel ilgiyi sağlamak için sınıf modunda ISO sertifika eğitimleri kursları sunar.

Eğitmen Liderliğinde Sanal Çevrimiçi ISO KursuFarklı coğrafi konumlardan meslektaşlarınız ve sınıf arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi sağlayan canlı, çevrimiçi ISO sertifika eğitimleri kursları sunuyoruz. Baş Denetçi Eğitimi kursumuz, diğer katılımcılarla canlı etkileşimde bulunabileceğiniz ve görüşlerinizi ve fikirlerinizi paylaşmak için canlı bir tartışma yapabileceğiniz, beş güne yayılan 40 saatlik bir kurs olarak yürütülmektedir. IAS, 4 haftalık sanal sınıf eğitimi ve kendi kendine öğrenme ortamı aracılığıyla çevrimiçi olarak ISO sertifika eğitimleri kursları sunar.

Kendi Kendine Öğrenen Çevrimiçi ISO Kursları: Bu eğitim modu yalnızca İç Denetçi Eğitimi için geçerlidir.Web sitemiz üzerinden online ödemesini temizleyen aday için 30 günlük giriş otomatik olarak sağlanır. Öğrenciler ISO eğitimi materyalini okuyarak, alıştırmaları tamamlayarak ve deneme sınavlarına katılarak öğrenebilirler. Tamamlandığında, öğrenciler çevrimiçi sınav için talepte bulunabilirler.

ISO Eğitimleri Almanın Avantajları:

 • ISO 9001 baş denetçi eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra , üçüncü taraf denetimi için nitelikli bir denetçi olabilirsiniz.
 • Kendinizi orada kaydettirerek IRCA’nın bir parçası olabilirsiniz.
 • Baş denetçi olarak, iç denetçilere sertifika vermeye yetkinsiniz.
 • Kariyer beklentilerinizi artırmanıza yardımcı olacak bir ISO eğitim sertifikası alacaksınız.

Ayrıca, düzenli olarak denetçi eğitimi alarak bir denetçi olarak ISO sertifika eğitimleri almanıza da gerek kalmaz. Bunu yalnızca standartlar revize edildiğinde yapmanız istenecektir.

Böylece, IAS en iyi yardımcı olur ISO eğitimleri kolayca ve profesyonel rolü daha iyi performans.

ISO Eğitimleri, ISO Kursları, ISO eğitim sertifikası hakkında daha fazla bilgi için, enquiry@iascertification.com adresinden bizimle iletişime geçin.