+91 9962590571, 8220666148
enquiry@iascertification.com

ISO baş denetçi eğitimi

hakkında ISO Baş Denetçi Eğitimi 

IAS, IRCA’nın onaylı eğitim ortağı olan EAS ile birlikte Türkiye’nin tüm büyük şehirlerinde baş denetçi eğitimi vermektedir. IAS tarafından yürütülen ISO baş denetçi eğitimi, yönetim sistemlerinin denetlenmesi için ISO 19011:2018 Kılavuzları tarafından tanımlanan ISO standartlarında kalite gereksinimlerini sürdürerek, yönetim sistemlerinin üçüncü taraf olarak planlanmasını ve denetlenmesini sağlayan 40 saatlik yoğun bir eğitim kursudur. ISO Baş Denetçi Eğitimi kursu, katılımcılara ISO standartları, ISO yönetim sistemlerini denetleme ve ISO denetim raporlaması hakkında bilgi edinme fırsatı verir.

IAS, bu tür ISO Baş Denetçi Eğitimlerini İzmir ve Ankara’da etkin fakültelerle vermektedir.

baş denetçi eğitimi

Türkiye’deki ISO Baş Denetçi kurslarının listesi

IAS, aşağıdaki IRCA onaylı ISO Baş Denetçi Kurslarını sunmaktadır

  1. ISO 9001:2015 Baş Denetçi Eğitimi
  2. ISO 14001:2015 Baş Denetçi Eğitimi
  3. ISO 45001:2018 Baş Denetçi Eğitimi
  4. ISO 22000:2018 Baş Denetçi Eğitimi
  5. ISO 27001:2022 Baş Denetçi Eğitimi
  6. ISO 22301:2019 Baş Denetçi Eğitimi

ISO Baş Denetçi kursları, ISO kurslarının en üst seviyesidir. ISO Baş Denetçisi, yalnızca ISO 14001, ISO 45001, ISO 9001 ve ISO 22000 deneyimine sahip deneyimli denetçilere yönelik bir ISO denetim yeterliliğidir.

IRCA hakkında

Uluslararası Sertifikalı Denetçiler Kayıt Kuruluşları (IRCA), ISO Eğitim kurumlarını veya ISO Öğreticilerini tanımak için İngiltere merkezli, dünyanın en popüler Eğitim Akreditasyon kuruluşudur. Yüksek itibarı nedeniyle kurs, delegeler arasında yüksek talep görmektedir. IRCA, denetçiler için bir KAYIT tutar.

ISO Baş Denetçi Eğitimi kursu hakkında

IAS ISO baş denetçilik eğitimi, masa başı araştırması, dersler ve alıştırmalardan oluşan karma bir öğrenme kursudur. ISO baş denetçilik eğitimi süresi 5 gündür. Kurs, eğitim çıktısını en üst düzeye çıkarmak ve katılımcıların eğitime katılımını artırmak için hızlandırılmış öğrenme tekniklerine dayalı olarak tasarlanmıştır. Kavramların çoğu, delegelere gerçek zamanlı deneyim kazandıran gerçek zamanlı uygulamalı alıştırmalarla açıklanır.

Tüm ISO Baş Denetçi Eğitim kursları alıştırmalarla doludur (15’ten fazla alıştırma). Alıştırmalar, katılımcılar arasında tartışmayı ve öğretmenle tartışmayı teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Delegeler için gerçek zamanlı denetim ortamını teşvik eden ve ISO denetiminin karmaşıklıklarını ve ISO denetçi yeterliliklerini anlamaya yardımcı olan tüm alıştırmalar için gerçek zamanlı belgeleri yansıtan bir vaka çalışması materyali sağlanmıştır.

Teslimat Şekli

IAS, bu ISO Baş Denetçi Eğitim kurslarını aşağıdaki yöntemlerle sunar.

  1. Sınıf / Kurum İçi Eğitim
  2. Öğretmen liderliğindeki Sanal Çevrimiçi Eğitim

Sınıf Eğitimi

ISO Baş Denetçi Eğitimi, İstanbul’daki IAS ISO Eğitim Merkezi’nde veya bir Müşteri lokasyonunda bir sınıfta gerçekleştirilir. ISO Baş Denetçi kursu ortalama 10 kursiyer/eğitmen oranına sahiptir. Bir partiye en fazla 10 aday eklenir. ISO baş denetçi eğitim kursu, Cumartesi dersleriyle birlikte hafta içi tam zamanlı olarak 5 gün boyunca gerçekleşir.

İzmir’de ISO Baş Denetçi Eğitimi ve Ankara’da ISO Baş Denetçi Eğitimi

İstanbul, İzmir ve Ankara ISO baş denetçi kursları, IAS’de veya bazı ortak tesislerde verilmektedir. İzmir’deki İSO baş denetçilik eğitimi ve Benzer şekilde Ankara’daki İSO baş denetçilik eğitimi yeri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi için enquiry@iascertification.com adresinden iletişime geçin.

İzmir’deki lSO Baş Denetçi Eğitimlerimiz Pzt-Cum veya hafta sonu kursları (Cts-Paz) olarak planlanmaktadır. İzmir’de ISO Baş Denetçi Kursu ve Ankara’da ISO Baş Denetçi Eğitimi kursları, ISO Başdenetçi İstanbul eğitimi ile aynı müfredatta verilmektedir.

IAS ayrıca, müşterinin gereksinimlerine ve tarihlerine göre sınıf modu aracılığıyla Ankara, İzmir ve İstanbul’da ISO Baş Denetçi Eğitimi için özel programlar tasarlar.

Öğretmen Liderliğinde Sanal Çevrimiçi Eğitim

Eğitmen liderliğindeki ISO Baş Denetçi Eğitimi, çevrimiçi ve yüz yüze oturumların bir karışımı olarak verilir. ISO Baş Denetçi eğitimi, uygun olması durumunda haftalık web seminerleri veya Cumartesi günleri olarak gerçekleştirilir. ISO eğitim katılımcıları, internete geniş bant bağlantısıyla (en az 2 Mbps önerilir) bir masaüstü bilgisayar/dizüstü bilgisayar kullanarak internet üzerinden herhangi bir yerden canlı bir oturum için istedikleri zaman ayarlayabilirler.

Eğitmen liderliğindeki ISO Baş Denetimi, ses, video, beyaz tahta ve ekran paylaşım işlevleriyle ISO standartlarına göre ayarlanmış bir açık sanal sınıf formatı kullanılarak sağlanır. Bu izole Denetçi eğitim kursu, ISO Baş Denetçi eğitim zamanlamaları açısından çok esnektir. ISO Baş Denetçi Web Seminerleri gelecekte referans olması için kaydedilir, böylece ISO Baş Denetçi eğitimi katılımcıları kayıtları istedikleri zaman görebilir.

ISO Baş Denetçilik Eğitimi Katılın

İzmir’deki ISO Baş Denetçi Eğitimi, Ankara’daki ISO Baş Denetçi Eğitimi, İstanbul’daki ISO baş denetçilik eğitimi katılmak ve daha fazla bilgi almak için enquiry@iascertification.com ile iletişime geçin.